Plan stoisk - MediaForum 2018Pobierz plan stoisk
Stoisko 1: CABINEX

Firma Cabinex to nowe przedsięwzięcie w zakresie zaopatrzenia w szafy telekomunikacyjne dla ISP, hurtowni i firm instalatorskich.
Zespół Cabinex tworzą pracownicy którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas projektowania, produkcji i wdrażania szaf telekomunikacyjnych.
W firmie Cabinex każde zapytanie traktujemy indywidualnie. Opracowywanie projektu szafy realizujemy zgodnie z przesłanymi wymaganiami, mając na uwadze maksymalną funkcjonalność proponowanego rozwiązania przy jednoczesnej optymalizacji kosztów jego produkcji.

 

 

 

 

Stoisko 3: MatteBOX

Zespół MatteBox to międzynarodowy zespół  dynamicznych ludzi, którzy z pasją realizują misję i wizję organizacji działającej w segmencie najnowszych technologii z obszaru współczesnych multimediów.


MatteBox należy do grona trendsetter’ów nowych zachowań na rynku poprzez możliwość wsparcia swoich Partnerów biznesowych w obszarze stabilności przychodowej, wynikającej ze zmieniających się zachowań ich klienta końcowego.


Nasza platforma IPTV jest kompletnym rozwiązaniem, które zapewnia usługi multimedialne za pośrednictwem sieci szerokopasmowych.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://mattebox.pl/

 

 

 

Stoisko 5: KOMAX

Komax specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług projektowania, budowy i zarządzania sieciami telewizyjnymi oraz telekomunikacyjnymi dla firm polskich  i zagranicznych. Projektujemy i realizujemy budowy instalacji RTV/SAT, LAN oraz instalacji FTTH. 

Stanowi zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej, teleinformatycznej oraz telekomunikacyjnej. Działa na rynku od ponad 15 lat. Firma dynamicznie się rozwija i cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

 

 

 

Stoisko 6: PASJATV

Pasjatv to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku medialnym. Naszym głównym targetem jest rynek operatorów telewizji kablowych. Wokół tego rynku zbudowaliśmy naszą aktualną ofertę zarówno w zakresie produktów, jak i w sferze usług.

Pasjatv to wykwalifikowany zespół ludzi, którzy na rynku telewizji kablowych i mediów działają od lat dziewięćdziesiątych. Posiadamy doświadczenie we współpracy z operatorami kablowymi z terenu całej Polski.

 

 

 

 

Naszymi atutami są:

  • wieloletnia praktyka w realizacji projektów dla branży telekomunikacyjnej;
  • doskonała znajomość mediów zarówno w kwestiach technicznych, jak i marketingowych;
  • zaangażowanie w prowadzone projekty;
  • dynamika w działaniu;
  • otwartość na nowe pomysły i rozwiązania.

Pasjatv zajmuje się:

  • współpracą i realizacją projektów sprzedażowych z nadawcami europejskimi i światowymi;
  • wszechstronną obsługą i współpracą po sprzedażową z operatorami telekomunikacyjnymi;
  • przygotowywaniem eventów i udziałem w konferencjach branżowych w kraju i zagranicą;
  • wsparciem działań B2B przy współpracy z agencją marketingową; współpracą z domami mediowymi;
  • przygotowywaniem projektów unijnych dla kanałów telewizyjnych.

 

 

Stoisko 8: OPTOMER

Firma OPTOMER to polski producent i dostawca rozwiązań w dziedzinie techniki światłowodowej z 25-letnim doświadczeniem w branży. Własny zakład produkcyjny zlokalizowany w Łodzi umożliwia szybką realizację zamówień, a własne działy badawczo-rozwoje umożliwiają opracowanie unikalnych rozwiązań pod indywidualne potrzeby Klientów.


Najnowszym rozwiązaniem opracowanym specjalnie na potrzeby światłowodowych sieci napowietrznych jest OPTOMER SKY SYSTEM +. Innowacyjny i autorski system z napowietrznym kablem łatwego dostępu, który umożliwia szybką i łatwą budowę sieci bez potrzeby stosowania muf oraz stelaży zapasu kabla.


Firma jest także przedstawicielem w kraju szwajcarskiej spółki DIAMOND, produkującej najwyższej jakości światłowodowe elementy połączeniowe w tym innowacyjne złącza E-2000 produkowane technologią Aktywnego Centrowania Rdzenia włókna światłowodowego.

 

 

 

Stoisko 9: FALESIA SYSTEMY

Firma Falesia Systemy sp. z o.o. oferuje swoje produkty dla klientów - operatorów wymagających przesyłania danych poprzez kable światłowodowe i drogą radiową.

Główne gałęzie produktowe to: (1) kable światłowodowe do zastosowań napowietrznych, kanalizacyjnych, DAC, (2) akcesoria do podwieszania kabli na słupach, (3) mufy i przełącznice światłowodowe, skrzynki dystrybucyjne, (4) system mikrokanalizacji, (5) profesjonalne systemy zasilania, (6) urządzenia radiowe P-P. Zajmujemy się również projektowaniem sieci światłowodowych oraz kompleksowym prowadzeniem inwestycji pod klucz.

Firma Falesia Systemy jest autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski sprzętu marek telekomunikacyjnych: Siae, Eltek, Ericsson, Ericsson-LG, Infinet Wireless.

 

 

 

 

Stoisko 11: EPIX

Wszystko dla małych i średnich

Mali i Średni Operatorzy Telekomunikacyjni – MiŚOT, to w Polsce wyjątkowo szeroka grupa przedsiębiorców. Ok. 2000 lokalnych dostawców internetu i telewizji kablowych świadczy usługi telekomunikacyjne na najwyższym poziomie. Wartość swoich lokalnych marek budują oni między innymi poprzez współpracę na wielu polach eksploatacji.

 

Stowarzyszenie e-Południe, grupa telekomunikacyjna iNet Group oraz magazyn branżowy ICT Professional od dłuższego czasu wspierają lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych w ich działaniach. W wyniku postępującej integracji w środowisku, projekt MiŚOT te działania porządkuje. Wśród MiŚOT-owych projektów, w kolejności alfabetycznej, znajdują się: EPID.pl, EPIX, MiŚOT B2B, MiŚOT dla OSE, MiŚOT Meeting, MiŚOT Tech Meeting, Tele.Atmosfera, Tele.Centrum, Tele.Kreatywni, Tele.Odpowiedzialni, Tele.Windykacja, Tele.Zdrowie, Zakupy Grupowe, Zgrana Paczka.