MediaForum 2012

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w konferencji "Niezależne Forum Operatorów Kablowych" MediaForum 2012, która odbyła się w dniach 15-18 kwietnia 2012 roku w Lidzbarku Warmińskim.


Owl Image

Organizowana konferencja była kontynuacją kilkuletnich spotkań zapewniających wymianę poglądów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami rynku telekomunikacyjnego oraz kontakt z ekspertami z zakresu prawa, mediów, nowych technologii, prawa konkurencji, prawa autorskiego.


Na wiosenną edycję Forum zaprasiliśmy Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów programów.


Program MediaForum 2012 połączył prezentacje branżowe, Wystawę, indywidualne spotkania i dodatkowo został wzbogacony o planowane warsztaty techniczne.


Tradycją wspólnych spotkań jest urocze miejsce. Tym razem gościliśmy Państwa w sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego Perłą Warmii. Bajkowo położony w widłach rzek Łyny i Symsarny, Hotek Krasicki stanowi historyczne przedzamcze rezydencji Biskupów Warmińskich – najcenniejszego, widzialnego świadectwa historii Warmii i Mazur.


Po części oficjalnej konferencji zapraszaliśmy na wieczorne imprezy, które oddały klimat tego miejsca, nie zabrakło smakowitej strawy, wyśmienitych trunków, humoru i wspólnej zabawy.