MediaForum 2016

Już po raz szósty firma Krawarkon zaprasiła do udziału w Niezależnym Forum Operatorów Kablowych  Media Forum 2016, które odbyło się w dniach 11-14 maja 2016. Miejscem majowego spotkania był hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.

Cel wspólnych spotkań pozostał ten sam – integracja środowiska przedsiębiorców rynku komunikacji elektronicznej oraz omawianie kluczowych zagadnień dla uczestników konferencji związanych z obecną sytuacją dla tej branży.


Wyłączny Patronat Branżowy nad majową konferencją objął  miesięcznik TV Sat Magazyn.

 

Wśród zaproszony Gości byli specjaliści z  Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej, Instytutu Łączności, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, eksperci prawa telekomunikacyjnego. Media Forum kierujemy do: Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów kanałów telewizyjnych.

 

Program Media Forum dał możliwość uczestniczenia w licznych wykładach, wystawie, którym towarzyszyły dyskusje branżowe  i kuluarowe spotkania.


Tradycyjnie Organizator zapewnił wspólną zabawę i oprawę artystyczną podczas wieczornych spotkań towarzyskich.


Świadectwo historii Warmii i Mazur

Hotel Krasicki jest urokliwie położony w widłach rzek Łyny i Symsarny, w sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego mianem Perły Warmii. Zabytkowe zabudowania służące niegdyś za przedzamcze rezydencji biskupów warmińskich - najcenniejszego, widzialnego świadectwa historii Warmii i Mazur - zostały zaadaptowane na luksusowy obiekt wypoczynkowy.

 

Hotel Krasicki to sztuka życia i sztuka gościnności. Ta kulturalno-historyczna enklawa dziś ma zaszczyt zaprosić Państwa w swoje mury.