MediaForum 2020


Firma Krawarkon po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić do udziału w Niezależnym Forum Operatorów Kablowych Media Forum 2020, które odbędzie się w dniach 19 - 22 kwietnia 2020 w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.Kwietniowe wydarzenie to jubileuszowa X edycja konferencji, nad którą wyłączny Patronat Branżowy objęła redakcja TV Sat Magazynu.

Cel wspólnych spotkań pozostał ten sam – integracja środowiska przedsiębiorców rynku komunikacji elektronicznej oraz omawianie kluczowych zagadnień dla uczestników konferencji związanych z obecną sytuacją dla tej branży. Zapewniamy, że podczas tegorocznych wykładów nie zabraknie tematów które pokazują jak wiele zmian zachodzi na rynku telekomunikacyjnym a które mają bezpośredni wpływa na prowadzoną przez Państwa działalność.

Merytorycznie od lat wspierają nasze wydarzenie Urząd Komunikacji Elektronicznej, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej, Ministerstwo Cyfryzacji, Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej, Związek Telewizji Kablowych Izba Gospodarcza oraz specjaliści, eksperci i firmy związane z rynkiem telekomunikacyjnym.

Media Forum kierujemy do: Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów kanałów telewizyjnych. Program Media Forum daje możliwość uczestniczenia w licznych wykładach, wystawie, którym towarzyszą dyskusje branżowe i kuluarowe spotkania.

Wierzymy, że i tym razem uda Nam się stworzyć wspólnie z Państwem rodzinną atmosferę i spotkać w tym samym a nawet liczniejszym gronie.

Tradycyjnie Organizator zapewnia wspólną zabawę i oprawę artystyczną podczas wieczornych spotkań towarzyskich.W imieniu Organizatorów zapraszają

Mariusz Wargocki
Agnieszka Bośka-Sołowiej
Anna Szeląg 

Współorganizator
Wyłączny Patronat Branżowy 

Patronat Honorowy:

 

Partner MediaForum:

 

Patronat Medialny:

Świadectwo historii Warmii i Mazur

Hotel Krasicki jest urokliwie położony w widłach rzek Łyny i Symsarny, w sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego mianem Perły Warmii. Zabytkowe zabudowania służące niegdyś za przedzamcze rezydencji biskupów warmińskich - najcenniejszego, widzialnego świadectwa historii Warmii i Mazur - zostały zaadaptowane na luksusowy obiekt wypoczynkowy.

 

Hotel Krasicki to sztuka życia i sztuka gościnności. Ta kulturalno-historyczna enklawa dziś ma zaszczyt zaprosić Państwa w swoje mury.