O nas

Formułą organizowanych konferencji jest integracja środowiska operatorów kablowych na tle wyzwań stawianych przez dynamiczny rozwój rynku telekomunikacyjnego, jak również zapoznanie się z najnowszą ofertą dostawców sprzętu i rozwiązań strukturalnych dla sieci kablowych. W trakcie trwania forum zaproszeni przez nas goście przedstawiają najistotniejsze sprawy z zakresu obowiązującego prawa i sposobu jego kształtowania przez środowisko operatorów kablowych. Uczestnicy konferencji zapoznają się z najnowszymi technologiami budowy zintegrowanych systemów oraz nowościami programowymi.


W latach 2006 - 2009 TVK „Krawarkon” był współorganizatorem corocznych ogólnopolskich konferencji teleForum, łączących prezentacje panelowe, wzajemną wymianę doświadczeń pomiędzy Operatorami kablowymi oraz kontakt z Dostawcami wyposażenia technicznego, Nadawcami i Dystrybutorami programów telewizyjnych.


W imieniu organizatorów dziękujemy Wszystkim Gościom MediaForum.


Napisali o nas

W czerwcowym numerze czasopisma TV-Sat Magazyn został opublikowany artykuł "Na zamku w Pułtusku" podsumowujący przebieg konferencji MediaForum 2014.


Pobierz artykuł

W lipcowym numerze czasopisma TV-Sat Magazyn został opublikowany artykuł o zorganizowanej konferencji MediaForum 2013.


Pobierz artykuł

W majowym numerze czasopisma TVLider został opublikowany artykuł o zorganizowanej konferencji MediaForum 2011.


Pobierz artykuł