Plan stoisk - MediaForum 2022Pobierz plan stoisk
Stoisko 1: SAYF

Jesteśmy zespołem ekspertów wspierających szczególnie małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa informacji. Największe doświadczenie mamy w branży telekomunikacyjnej (przeszło 40 lat), które pozwala nam w sposób profesjonalny zdjąć z operatorów tzw. obowiązki obronne.

Do wypełnienia tych obowiązków potrzebne są m.in. kancelaria tajna i świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego. Przedsiębiorcy mogą korzystać z naszej kancelarii, której powstanie możliwe było dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu z zakresu ochrony informacji niejawnych (ponad 15 lat). Bezpieczeństwo informacji nie byłoby pełne, gdybyśmy nie pomagali przedsiębiorcom we wdrożeniu systemu ochrony danych osobowych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa (10 lat doświadczenia).


Stoisko 2: AGEP

AGEP to producent wysokiej jakości szaf i obudów dla przemysłu i teleinformatyki. Projekty indywidualne to nasza specjalność. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów dla najbardziej wymagających Klientów. Obudowy zewnętrzne dla urządzeń 19" i 21", słupki światłowodowe, przełącznice oraz wiele innych. Wszystkie obudowy charakteryzuje niepowtarzalna jakość i profesjonalizm.

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem i pasją do odkrywania wciąż nowych rozwiązań. Naszą misją jest Tworzyć dla Wymagających.Stoisko 3: BATNA 24

BATNA24 jest wiodącym dystrybutorem w Europie takich marek jak Ubiquiti, Mikrotik oraz produktów światłowodowych. W stałej ofercie znajdują się produkty znanych firm, takich jak: Extralink, Fiberhome, Totolink, Huawei, RF-Elements, Teltonika i Xiaomi. Naszą misją jest oferowanie najlepszego wyboru sprzętu sieciowego operatorom, resellerom i klientom detalicznym. Podstawą jest profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówień.

Stoisko 4: TV REGIO

TV Regio pokazuje oryginalne audycje produkowane przez lokalne studia telewizyjne z całej Polski. Dzięki temu widzowie mają możliwość zobaczenia aktualności i ciekawostek z różnych nieodkrytych jeszcze miejsc, na ogólnopolskiej antenie.

Kanał przedstawia wyjątkowe miejsca wszystkich regionów Polski, historie różnych zakątków naszego kraju, lokalne specyfiki kulinarne i zabytki architektoniczne.

Stoisko 5: XBEST.PL

XBEST.PL to dystrybutor kabli i osprzętu światłowodowego. Dobra znajomość potrzeb rynku, wysokie kwalifikacje zespołu oraz konsekwentna realizacja celów to cechy które wyróżniają XBEST.PL na tle konkurencji.

W ofercie firmy znaleźć można kompleksowe rozwiązania do budowy i rozwoju sieci teleinformatycznych, a wysokie stany magazynowe gwarantują stałą dostępność oferowanych produktów oraz umożliwiają szybką realizację dostaw nawet najbardziej wymagających zamówień.Stoisko 6: BKT

„Jesteśmy spółką z polskim kapitałem, częścią Kurkus Holding, która od przeszło dwudziestu lat związana jest z tworzeniem kompleksowych rozwiązań w obszarze infrastruktury telekomunikacyjnej, systemów transmisji danych i bezpieczeństwa. Dzięki doświadczonej kadrze technicznej, nowoczesnym procesom technologicznym, kompleksowej ofercie oraz wysokiemu zaangażowaniu, tworzymy przewagę konkurencyjną, pozwalającą uczestniczyć w największych projektach infrastrukturalnych w Polsce i zagranicą.

Nasi Klienci postrzegają nas jako zaufanego i rzetelnego doradcę, który realizuje najważniejsze biznesowe przedsięwzięcia, takie jak budowa sieci optotelekomunikacyjnych, kompleksowe modernizacje sieci HFC do FTTH, Punkty kolokacyjne i węzłowe dla operatorów w Polsce i zagranicą, największe obiekty Data Center, Sieci transmisji danych w oparciu o infrastrukturę wysokich napięć, kolej oraz drogi. Bazując na profesjonalizmie naszych pracowników, ich pasji tworzenia nowych technologii i wysoką efektywność działania oraz dzięki partnerskim relacjom z kooperantami możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oraz produkowanych przez nas produktów. Jednocześnie kształtujemy kulturę organizacyjną firmy w duchu wzajemnego poszanowania oraz dbamy o środowisko w którym żyjemy”

Stoisko 7: UAB Etanetas

Międzynarodowa firma TVIP opracowuje kombinacje sprzętu i oprogramowania dla branży telekomunikacyjnej.
Stoisko 8: FALESIA

Falesia Systemy to jedna z największych hurtowni kabli światłowodowych i akcesoriów do budowy sieci optycznych w aplikacjach sieci napowietrznych, kanalizacyjnych, mikrokanalizacyjnych, i technologii wewnątrzbudynkowych. Posiadamy w swoich zasobach magazynowych duże ilości kabli i akcesoriów pozwalające na realizacje największych projektów telekomunikacyjnych. Nasza oferta nieustannie się powiększa o nowe produkty do budowy pewnych i niezawodnych sieci telekomunikacyjnych.

Stoisko 9: TeleOptics

Firma TeleOptics jest akredytowanym centrum japońskiego koncernu Fujikura w Polsce. W zakresie swoich kompetencji TeleOptics specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi do budowy i pomiarów sieci światłowodowych.
Stoisko 12: PASJATV

Pasjatv to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku medialnym. Naszym głównym targetem jest rynek operatorów telewizji kablowych, IPTV, platformy cyfrowe DTH oraz IPTV. Wokół tego rynku zbudowaliśmy naszą aktualną ofertę zarówno w zakresie produktów, jak i w sferze usług, m.in. sprzedaż czasu reklamowego, social media, organizacja eventów. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w takich korporacjach jak: HBO, UPC, Universal, Discovery, Eurosport. Posiadamy doświadczenie we współpracy z operatorami kablowymi z terenu całej Polski oraz za granicą.