Olaf Hildebrandt - Inżynier Wsparcia Sprzedaży
Inżynier wsparcia sprzedaży w firmie TELKOM-TELMOR. Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni na kierunku elektronika i telekomunikacja w specjalności Systemy i Sieci Telekomunikacyjne. Wieloletni współpracownik takich firm jak Orange, Emitel, Łączpol, Sprint, czy TP TelTech. Pracujący w branży telekomunikacyjnej od ponad 10 lat.
4FUN TV to najbardziej muzyczna stacja tv w Polsce! Kanał skierowany do widzów, których interesują najgorętsze muzyczne trendy i dobra zabawa. Najlepsze zestawienia numerów jeden ze światowych list przebojów. 4FUN DANCE, czyli najlepszy kanał z muzyką dance. Energetyczne hity, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie! Najsłynniejsi DJ-e, największe przeboje i szalone teledyski. Takie zestawienie tanecznych hitów pobudza do działania i pozytywnie nastraja na cały dzień. 4FUN GOLD to kanał, który zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie! Największe przeboje, najlepsze wspomnienia i muzyczny wehikuł czasu do lat 80’ i 90’. Sportklub to kanał telewizyjny nadający w Polsce od 2006 roku. Prezentuje najwyższej rangi wydarzenia sportowe z całego świata, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Stacja transmituje czołowe rozgrywki ligowe i pucharowe w piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej i siatkówce, a także największe gale bokserskie. Bogatą ofertę programową uzupełniają magazyny poświęcone konkretnym dyscyplinom sportowym. AMC - z miłości do filmu i niezwykłych historii, AMC prezentuje popularne na całym świecie filmy, a także uznane produkcje własne. Wielokrotnie nagradzane seriale, które powstały w AMC w ciągu ostatniej dekady, zmieniły kierunek telewizji, podejście do produkcji, jak i oczekiwania widzów. Zarówno w przypadku kultowych filmów, jak i produkcji autorskich zdobywających rzesze fanów na całym świecie, AMC oferuje widzom nową jakość, przenosi ich na nowy poziom kina i odkrywa przed nimi szersze perspektywy. Firma Cabinex to nowe przedsięwzięcie w zakresie zaopatrzenia w szafy telekomunikacyjne dla ISP, hurtowni i firm instalatorskich.
Zespół Cabinex tworzą pracownicy którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas projektowania, produkcji i wdrażania szaf telekomunikacyjnych.
W firmie Cabinex każde zapytanie traktujemy indywidualnie. Opracowywanie projektu szafy realizujemy zgodnie z przesłanymi wymaganiami, mając na uwadze maksymalną funkcjonalność proponowanego rozwiązania przy jednoczesnej optymalizacji kosztów jego produkcji.
Komax specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług projektowania, budowy i zarządzania sieciami telewizyjnymi oraz telekomunikacyjnymi dla firm polskich i zagranicznych. Projektujemy i realizujemy budowy instalacji RTV/SAT, LAN oraz instalacji FTTH.

Stanowi zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej, teleinformatycznej oraz telekomunikacyjnej. Działa na rynku od ponad 15 lat. Firma dynamicznie się rozwija i cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów.
Polsat Doku HD to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe. Zespół MatteBox to międzynarodowy zespół dynamicznych ludzi, którzy z pasją realizują misję i wizję organizacji działającej w segmencie najnowszych technologii z obszaru współczesnych multimediów.

MatteBox należy do grona trendsetter’ów nowych zachowań na rynku poprzez możliwość wsparcia swoich Partnerów biznesowych w obszarze stabilności przychodowej, wynikającej ze zmieniających się zachowań ich klienta końcowego.

Nasza platforma IPTV jest kompletnym rozwiązaniem, które zapewnia usługi multimedialne za pośrednictwem sieci szerokopasmowych.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://mattebox.pl/
Firma OPTOMER to polski producent i dostawca rozwiązań w dziedzinie techniki światłowodowej z 25-letnim doświadczeniem w branży. Własny zakład produkcyjny zlokalizowany w Łodzi umożliwia szybką realizację zamówień, a własne działy badawczo-rozwoje umożliwiają opracowanie unikalnych rozwiązań pod indywidualne potrzeby Klientów.

Najnowszym rozwiązaniem opracowanym specjalnie na potrzeby światłowodowych sieci napowietrznych jest OPTOMER SKY SYSTEM +. Innowacyjny i autorski system z napowietrznym kablem łatwego dostępu, który umożliwia szybką i łatwą budowę sieci bez potrzeby stosowania muf oraz stelaży zapasu kabla.

Firma jest także przedstawicielem w kraju szwajcarskiej spółki DIAMOND, produkującej najwyższej jakości światłowodowe elementy połączeniowe w tym innowacyjne złącza E-2000 produkowane technologią Aktywnego Centrowania Rdzenia włókna światłowodowego.
Firma Falesia Systemy sp. z o.o. oferuje swoje produkty dla klientów - operatorów wymagających przesyłania danych poprzez kable światłowodowe i drogą radiową.

Główne gałęzie produktowe to: (1) kable światłowodowe do zastosowań napowietrznych, kanalizacyjnych, DAC, (2) akcesoria do podwieszania kabli na słupach, (3) mufy i przełącznice światłowodowe, skrzynki dystrybucyjne, (4) system mikrokanalizacji, (5) profesjonalne systemy zasilania, (6) urządzenia radiowe P-P. Zajmujemy się również projektowaniem sieci światłowodowych oraz kompleksowym prowadzeniem inwestycji pod klucz.

Firma Falesia Systemy jest autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski sprzętu marek telekomunikacyjnych: Siae, Eltek, Ericsson, Ericsson-LG, Infinet Wireless.

Sponsorzy - MediaForum 2019Wyłączny Patronat Branżowy

 


Patronat HonorowySponsor Gali Uroczystej:


Partner Strategiczny:

 

Partner technologiczny:


Partner MediaForum:


Patronat medialny:


Sponsorzy