MediaForum 2017

Za Nami siódme już spotkanie Media Forum. Coroczna obecność Państwa sprawia, że konferencja spotyka się z coraz większym zainteresowaniem, jak również nam – Organizatorom stawia nowe wyzwania.

Pragniemy Wam bardzo podziękować za udział w kwietniowym wydarzeniu. Dziękujemy Patronowi Branżowemu – redakcji TV Sat Magazynu który z wielkim zaangażowaniem wspiera naszą inicjatywę, Patronom Honorowym: Przewodniczącemu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Prezesowi Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Polskiej Izbie Radiodyfuzji Cyfrowej, Patronom Medialnym: ICT Professional, Okablowani.pl, Partnerom Media Forum: Food Network, Travel Channel, Stowarzyszeniu EPIX oraz Krajowej Izbie Komunikacji Ethernetowej.

Słowa szczególnego podziękowania kierujemy dla naszych Sponsorów: Food Network, Travel Channel, SportKlub, Fox Networks Group, Discovery Networks Ceemea, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Polsat Doku, Eleven Sports, Turner, Komax, Pasjatv, Mantar, Metroport, Telkom Telmor.

Państwa czynny udział oraz wzbogacenie programu spotkania o akcenty artystyczno – rozrywkowe oraz eventy plenerowe sprawiły, że Media Forum było wyjątkowym wydarzeniem.

Dziękujemy Naszym Panelistom i Gościom Honorowym z : firmy Telkom Telmor, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej, Kancelarii Prawnej ITBLegal, Kancelarii Euroius, Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, 4TelPartner, Niezależnym Ekspertom.

Naszym Gościom i wszystkim Uczestnikom - Operatorom, Wystawcom, Nadawcom składamy wyrazy wdzięczności za aktywny udział, rodzinną atmosferę, wspaniałą zabawę, niezapomniane rozmowy i wspólnie spędzone chwile, z nadzieją spotkania w tak znakomitym gronie podczas najbliższego MediaForum.

Wszystkich zainteresowanych prezentacjami i foto relacją z kwietniowego wydarzenia zapraszamy wkrótce na stronę www.media-forum.pl

Do zobaczenia na najbliższym spotkaniu.

Organizatorzy:

 

Mariusz Wargocki
Anna Szeląg
Mariusz Kuropatwa
Agnieszka Bośka - Sołowiej
Janów Podlaski to miejsce, gdzie historia łączy się z nowoczesnością.

Janów Podlaski w czasach swojej świetności stał na styku cywilizacji zachodu i wschodu, stanowił tygiel kultur i przykład na harmonijne współistnienie wielu tradycji i religii. Doskonała lokalizacja przyczyniła się zarówno do jego wielkiego rozkwitu, jak i do jego upadków. Rozwijające się prężnie w XVI w. miasto było doskonałym łupem dla kolejnych prześladowców, a burzliwe losy Polski odbiły na nim swoje piętno.

 

Osada przepięknie położona na wzniesieniu, w dolinie rzeki Bug, na chronionych terenach Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, przyciąga pasjonatów historii, miłośników koni, amatorów pięknych krajobrazów, uroczych zakątków i malowniczo położonych wsi. Tu wciąż żywa jest ludowa tradycja, liczne zabytki są świadkami burzliwej i ciekawej historii regionu, a piękno przyrody daje wytchnienie i odpoczynek.


Tutaj zjeżdżają hodowcy koni z całego świata, do jednej z najsłynniejszych stadnin koni arabskich położonej niespełna 2 km od terenu Zamku.

 

 

Legendy

 

Świątynia Dumania i duch Naruszewicza – wzniesiona z polnego kamienia (1790 r.) , znajdująca się na końcu alei lipowej, grota była miejscem dumania i pracownią biskupa Adama Naruszewicza – ojca polskiego klasycyzmu, dziejopisarza i poety. Tradycja podlaska podaje, że tutaj Adam Naruszewicz opracowywał tezy do Konstytucji 3-maja i tutaj przepowiedział upadek i niewolę Rzeczypospolitej.

 

Legenda głosi, że Zamek na wzgórzu łączyło z grotą podziemne przejście, a duch Adama Naruszewicza nadal spaceruje ukrytą drogą by w świątyni dumania rozmyślać nad losami Polski.