Plan stoisk - MediaForum 2019Pobierz plan stoisk
Stoisko 1: CABINEX

Firma Cabinex to nowe przedsięwzięcie w zakresie zaopatrzenia w szafy telekomunikacyjne dla ISP, hurtowni i firm instalatorskich.
Zespół Cabinex tworzą pracownicy którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas projektowania, produkcji i wdrażania szaf telekomunikacyjnych.
W firmie Cabinex każde zapytanie traktujemy indywidualnie. Opracowywanie projektu szafy realizujemy zgodnie z przesłanymi wymaganiami, mając na uwadze maksymalną funkcjonalność proponowanego rozwiązania przy jednoczesnej optymalizacji kosztów jego produkcji.

 
Stoisko 2: MatteBOX

Zespół MatteBox to międzynarodowy zespół dynamicznych ludzi, którzy z pasją realizują misję i wizję organizacji działającej w segmencie najnowszych technologii z obszaru współczesnych multimediów. MatteBox należy do grona trendsetter’ów nowych zachowań na rynku poprzez możliwość wsparcia swoich Partnerów biznesowych w obszarze stabilności przychodowej, wynikającej ze zmieniających się zachowań ich klienta końcowego.

Nasza platforma IPTV jest kompletnym rozwiązaniem, które zapewnia usługi multimedialne za pośrednictwem sieci szerokopasmowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://mattebox.pl/

 

 

Stoisko 3: KOMAX

Systemowy Punkt Styku dla operatorów telekomunikacyjnych i dla Developerów. Zespół skrzynek o standaryzowanych wymiarach pozwalający na budowę naściennego Punktu Styku przeznaczonego do zakończenia kabli lokalowych optycznych, LAN i koncentrycznych oraz dla urządzeń instalacji zbiorowej TV-2sat. Rozwiązanie pozwala na montaż SPS na ścianie np. w garażu i rozszycie wszystkich instalacji wymaganych przez Rozporządzenie Budynkowe na panelach RACK 19" 10U dla max. 77 lokali mieszkalnych.

 

 

 

 

 

Stoisko 4: OPTOMER

Firma OPTOMER to producent osprzętu światłowodowego z ponad 26-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. OPTOMER to również gwarancja innowacyjnych rozwiązań, najnowszych technologii i pełnego wsparcia technicznego, które zapewnia poprzez własne Biuro Konstrukcyjne.

Najlepsze parametry, jakość i niezawodność produktów firmy są potwierdzone przez liczne certyfikaty i nagrody branżowe. Uwagi i opinie projektantów, instalatorów i użytkowników są niezwykle cenne i wykorzystywane przez firmę w procesie tworzenia nowych i optymalnych rozwiązań, dedykowanych pod konkretne projekty klientów. Profesjonalne doradztwo pod względem doboru produktów dla sieci światłowodowych w połączeniu z kompleksową dostawą, stanowią najwyższą wartość firmy OPTOMER.
Satysfakcję daje pełna i rzetelna obsługa procesów inwestycyjnych w segmencie optotelekomunikacyjnym od projektu, poprzez szkolenia, sprzedaż, aż do dostawy do klienta.

Główna siedziba firmy, Biuro Konstrukcyjne, Zakład produkcyjny i Centrum Logistyczne w Łodzi, gwarantują pewną realizację zamówień.

 

Stoisko 5,6,7: BKT

BKT Elektronik jest polskim producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań na rzecz branży teleinformatycznej - w obszarze infrastruktury systemów transmisji danych i bezpieczeństwa.

BKT Elektronik działa w trzech głównych obszarach: rozwiązań okablowania budynkowego, systemów światłowodowych oraz Data Center.

Spółka oferuje szeroką gamę rozwiązań dla budynkowej infrastruktury pasywnej, wzbogaconych o specjalistyczne oprogramowanie, uwzględniających zastosowanie ich w takich obiektach jak: budynki mieszkalne, przemysłowe, biurowe, użyteczności publicznej oraz imprez masowych.
20-letnie doświadczenie firmy procentuje również przy produkcji wyrobów optotechnicznych. Może ona zaproponować wysokiej klasy rozwiązania światłowodowe do budowy sieci szkieletowych, dystrybucyjnych i dostępowych. Tylko w ostatnich latach ich jakość została potwierdzona podczas budowy tysięcy kilometrów sieci szerokopasmowych.

BKT Elektronik dostarcza rozwiązania w technologiach miedzianej i światłowodowej, będące podstawą działania podsystemów: transmisji danych, kontroli dostępu, ITS, BMS, monitoringu wizyjnego, transmisji głosu oraz automatyki.

W obszarze związanym z Data Center oraz organizacją sieci LAN i dystrybucją zasilania, produkujemy i dostarczamy szafy serwerowe wraz z wyposażeniem, w tym listwy zasilające zarządzalne z monitoringiem warunków środowiskowych.

Systemy BKT Elektronik pracują w hotelach, szpitalach, bankach, biurowcach, uniwersytetach, obiektach wojskowych, urzędach, centrach obliczeniowych, zakładach produkcyjnych oraz na największych stadionach sportowych w Polsce. Uczestniczymy w inwestycjach związanych z budową i modernizacją najważniejszych portów lotniczych, dworców oraz węzłów kolejowych.

BKT Elektronik specjalizuje się również w konstruowaniu, wytwarzaniu i wyposażaniu szaf sterowniczych, montażu zespołów elektro i opto-technicznych oraz konfekcji kabli i wiązek kablowych w technologii miedziano-światłowodowej.

Dysponując własnym biurem projektowym, firma wspiera swoich partnerów w projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań infrastrukturalnych, będących podstawą działania podsystemów: transmisji danych, kontroli dostępu, monitoringu, transmisji głosu, BMS, DCIM, PSIM oraz automatyki.Stoisko 8: CDR

Firma CDR to jeden z największych dystrybutorów sprzętu do budowy sieci WIFI oraz PON.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia takich firm jak: Huawei, Cisco, Grandstream, Ubiquiti, Mikrotik, Fiberhome, ZTE, Mimosa, RF Elements, Tenda czy TP-LINK.

Nasze zalety to natychmiastowa realizacja zamówień oraz znajomość problemów napotykanych przez operatorów internetowych w całej Europie Współpracując z nami zyskasz doświadczonego i niezawodnego partnera biznesowego, który oferuje najniższe ceny na rynku.

 

 

 

Stoisko 10: GRUPA ROMI

GRUPĘ ROMI tworzą ludzie z pasją.

Grupa ROMI to dystrybutor oferujący rozwiązania z zakresu zasilania gwarantowanego oraz teleinformatyki (rozwiązania sieciowe, szafy teleinformatyczne i serwerowe, teletechnika). Jako jedyny dystrybutor na rynku proponujemy największy zakres rozwiązań przy tak wąskiej specjalizacji.

ROMI – to nie tylko miejsce, w którym pracujemy. To przede wszystkim ludzie, z którymi i dla których pracujemy. To dynamiczny zespół profesjonalistów, który buduje z Klientami trwałe relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia z pasją realizujemy projekty naszych Klientów. Rozwijamy produkty w ścisłej współpracy z nimi – dzięki temu nasza oferta zawsze wykracza poza standardy rynkowe. Zespół handlowy i serwisowy ROMI jest w stanie rozwiązać każdy problem, a nowe wyzwania dodają nam energii do stałego podnoszenia kwalifikacji.

Co czyni nas znakomitym wyborem w oczach Klientów? To nie tylko fakt, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu najlepszych światowych marek. To nie tylko 15 lat naszego doświadczenia pracującego 24/7 na sukces i bezpieczeństwo Klienta. To przede wszystkim znakomite relacje w branży teleinformatycznej i elektrotechnicznej, które zbudowaliśmy dzięki:
- niezawodnej trosce o klienta na każdym etapie projektu
- rozwijaniu oferowanych produktów w ścisłej współpracy z Klientami
- elastyczności oferowanych konfiguracji

Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją, ponieważ:
- unikalnie łączymy nowoczesność z rzetelnością
- udowadniamy, że indywidualne podejście do klienta nie wyklucza błyskawicznej realizacji
- zbudowaliśmy niezawodny zespół czuwający nad bezpieczeństwem
- infrastruktury klienta i oferujący kompleksowe posprzedażowe wsparcie techniczne

 

Stoisko 11: MiŚOT

Marka MiŚOT - Mały i Średni Operator Telekomunikacyjny - reprezentuje lokalnych dostawców internetu, telefonii i telewizji oferujących usługi w lokalnych społecznościach.
IDEA LOKALNOŚCI jest wspólnym mianownikiem wszystkich MiŚOT. Pozwala ona MiŚOT-om odróżnić się od dużych popularnych operatorów telekomunikacyjnych.
Klienci MiŚOT-ów są bardziej zadowoleni*. Już na etapie korzystania z oferty lokalnego operatora, mogą poczuć się lepiej mając przekonanie, że ten wybór to wyraz odpowiedzialności lokalnej - manifest, by usługę realizować u własnego, lokalnego operatora.

* Zadowolenie to zostało potwierdzone przez pierwsze tego typu badania z branży, które zostały wykonane jesienią 2018r. przez Kantar MillwardBrown na zlecenie Stowarzyszenia e-Południe. Ankieta wykazała jednoznacznie, że abonenci lokalnych dostawców zdecydowanie częściej są zadowoleni z oferowanych im usług. Jest to różnica, aż o kilkanaście punktów procentowych!